Box left gdańsk

Dzień Kobiet

dku

Miłe Panie ! W niedzielę świętujemy !!!

w naszych lokalach będziecie mogły sobie m.in. ozdobić dłonie henną, pomalować paznokcie czy upleść warkoczyki. Przywitamy Was indyjskim koktajlem a pożegnamy pachnącym kwiatkiem. Koniecznie wpadajcie i bawcie się z nami!

Diwali – Święto Światła

divaliII (571x800)

 

Zapraszamy wszystkich w czwartek 23.10 do naszych lokali, kiedy to obchodzimy jedno z ważniejszych dni w hinduskim kalendarzu. Tego dnia nasze restauracje rozświetlają się milionem lampek, lampeczek, świec, świeczuszek na znak zwycięstwa światła nad ciemnością. Po obfitym posiłku zapraszamy na słodki bufet z herbatą indyjską na czele a przed wyjściem otrzymacie upominek.

Do zobaczenia !

Urodzinowy czerwiec w Kowalach

Jak ten czas leci! Dopiero co otwieraliśmy naszą pierwszą restaurację na Pomorzu, a już świętujemy jej pierwsze urodziny. Przez cały miesiąc zapraszamy do korzystania z licznych atrakcji i promocji, które przygotowaliśmy dla Was specjalnie z tej okazji. Najwięcej niespodzianek zaplanowaliśmy na weekend 21 – 22 czerwca, bo właśnie wtedy mija równy rok, odkąd Ganesh zawitał do nowego miejsca!

Zapraszamy do wspólnego świętowania!

Greta - urodziny

Mundial w Ganeshu

Mundial zbliża się wielkimi krokami! Być może niektórych zainteresuje fakt, że wszystkie najważniejsze mecze będziemy transmitowali dla Was w naszych restauracjach (za wyjątkiem Al. KEN 93 i ul. Piotrkowskiej 69)! Do meczu polecamy specjalny zestaw kibica oraz piwo w atrakcyjnych cenach. Szczegóły znajdziecie na plakacie.

Zaczynamy już od 12 czerwca!

MŚ